מהו תחום תאונות הדרכים

למרבה הצער תאונות דרכים הינן חלק שכיח מדי בחיינו, יותר ממיליון אנשים נהרגים בתאונות דרכים, מידי שנה, ברחבי העולם, ועוד עשרות מיליונים נפצעים. תחום תאונות הדרכים בדיני התעבורה, עוסק בין היתר בתאונות דרכים אשר גרמו לפגיעות גוף מסוימות, מחבלה ועד נכות וכן, תאונות דרכים קטלניות המסתיימות במוות. יצוין, כי חרף הנהוג לעיתים לחשוב תחום תאונות הדרכים הנ”ל, מוסדר בדיני התעבורה, המהווים חלק מהמשפט הפלילי לכל דבר.  מעורבותו של נהג בתאונת דרכים עלולה להוביל להגשת כתב אישום, ולנקיטה בהליכים פליליים נגדו באמצעות בית דין לתעבורה, שבסופם יוטלו עליו עונשי פסילת רישיון נהיגה ואף מאסר בפועל, באם יורשע.

נקלעתם לתאונת דרכים – איך משרדנו יכול לעזור לכם?

משרדנו יפתור את בעיותיכם המשפטיות בתחום התעבורה ותאונות הדרכים, עקב ביצוע עבירות שונות כגון: נהיגה בשכרות, נהיגה במהירות מופרזת, עקיפה מסוכנת, אי-ציות לתמרור או צילום במצלמת רמזור, נהיגה בפסילה או שלילה, אי-מתן זכות קדימה בצומת, דיבור או שימוש בטלפון נייד בעת נהיגה, יצירת הפרעה לתנועה, או דוחות חניה מטעם העיריה או מטעם המשטרה וכדומה.

למה כדאי לפנות אלינו

עורך הדין שמואל קשת יודע לתת את הטיפול המשפטי הטוב, היעיל, והמקצועי ביותר תוך ליווי הלקוח צעד אחר צעד, מתחילת המקרה, דרך דיוני בית דין  לתעבורה במידת הצורך, ועד לסיומו. לעורך הדין שמואל קשת, החבר בלשכת עורכי הדין בישראל, ניסיון רב בתחום התעבורה, מה שהופך אותו למיומן ומקצועי ביותר בתחום של תאונות דרכים. כמו כן, לעו”ד שמואל קשת רקורד מרשים של פתרון בעיות מורכבות ללקוחותיו הקודמים. בנוסף, ניתן לומר כי לא פעם עצם הפנייה לעורך הדין קשת עשויה להוות את ההבדל בין זיכוי או ביטול כתב אישום של בית דין לתעבורה וסגירת התיק כליל, במקרה של פנייה אליו, או הרשעה במקרה של הימנעות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *