תאונות דרכים הן חלק מחיינו, בין אם אנו שומעים עליהן בחדשות ללא הרף, לבין אם למרבה הצער, אנו עלולים להיות מעורבים בהן, בצורה כזו או אחרת. דיני תעבורה מתייחסים לנושא של תאונות דרכים בין היתר על פי מידת חומרת הפגיעה, כאל תאונות דרכים שגרמו לפגיעות גוף, ועד לכאלה המסתיימות במוות. חשוב לציין שתחום זה מוסדר בדיני תעבורה, בניגוד למה שנהוג לחשוב והוא מהווה חלק מהמשפט הפלילי לכל דבר. המעורב בתאונות דרכים עלול למצוא את עצמו נאשם במשפט תעבורה פלילי לאחר הגשת כתב אישום נגדו, ומסובך בעונשים חמורים כמו פסילת רישיון ואף מאסר בפועל. חשוב לציין כי לא אחת נהגים אשר אינם רגילים להיחקר על ידי גורמי משטרה ואינם מבינים את מלוא משמעות המעמד מוסרים פרטים חלקיים או שאינם מדוייקים, והדבר מסב להם נזק רב ולעיתים מוביל להגשת כתב אישום נגדם כאשר הדבר יכול היה להימנע לו היו מתייעצים עם עורך דין לתעבורה קודם לכן. על כן מומלץ לפנות לעזרתו של עורך דין לתעבורה, עוד לפני מסירת פרטים כלשהם במשטרה.

כיצד יכול משרדנו לעזור לכם במקרה של מעורבות בתאונת דרכים?

משרדנו יפתור את בעיותיכם המשפטיות בתחום התעבורה ותאונות הדרכים, עקב ביצוע עבירות שונות כגון: נהיגה בשכרות, נהיגה במהירות מופרזת, עקיפה מסוכנת, אי-ציות לתמרור או צילום במצלמת רמזור, נהיגה בפסילה או שלילה, אי-מתן זכות קדימה בצומת, דיבור או שימוש בטלפון נייד בעת נהיגה, יצירת הפרעה לתנועה, או דוחות חניה מטעם העירייה או מטעם המשטרה וכדומה. תאונות דרכים הן נושא שהחוק ובתי המשפט מחמירים בהן עד מאוד וניתן לומר שלא פעם הפנייה לעזרתו של עורך דין לתעבורה מהווה את ההבדל בין עונש חמור לבין זיכוי.

מדוע לפנות אלינו

לשמואל קשת, עורך דין לתעבורה, רקורד מרשים בטיפול בנושא של תאונות דרכים. ניתן לומר כי לא פעם עצם הפנייה למשרדו של שמואל קשת עשויה להוות את ההבדל בין זיכוי או ביטול כתב אישום של בית דין לתעבורה וסגירת התיק כליל, במקרה של פנייה אליו, או הרשעה במקרה של הימנעות. לעורך הדין שמואל קשת, החבר בלשכת עורכי הדין בישראל, ניסיון רב בתחום התעבורה, מה שהופך אותו למיומן ומקצועי ביותר בתחום של תאונות דרכים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *