כיום נושא העומד תדיר בראש סדר היום הוא הנושא של תאונות דרכים ואופן מניעתן. ככל שחלה עלייה בכלי  רכב על הכבישים, דבר המוביל לעומס וצפיפות, כך גם חלה עלייה במספר תאונות הדרכים, וכפועל יוצא מכך גם חלה עלייה במספר הנפגעים כתוצאה מתאונת דרכים. תאונות דרכים יכולות להיגרם בכמה אופנים: בין כלי רכב להולך רגל, בין כלי רכב לעצם נייח, או בין שני כלי רכב כאשר התאונה בין שני כלי הרכב יכולה להיות חזיתית או צידית. כל מקרה נבחן לגופו, אך באופן כללי וגורף קיימת ענישה מחמירה בתחום דיני תעבורה בכל הנוגע לתאונות דרכים, שיכולה אף להגיע עד לשלילת הרישיון לכל הדרגות ושלילת הרישיון מיום הוצאתו במידה שאינו קיים עדיין, ואף גרוע מכך, עונש מאסר לתקופה  ממושכת.

הואשמת בגרימת תאונת דרכים, כיצד משרדנו יכול לסייע?

אם הייתם מעורבים במקרה של תאונות דרכים, פנו למשרדנו והוא יפתור את בעיותיכם המשפטיות. משרדנו הינו משרד בוטיק, המתמחה במיוחד בתחום דיני התעבורה וערוך להעניק לכם סיוע מקצועי ויעיל בזכות ניסיונו הרב והכלים המשפטיים הרבים העומדים לרשותו.

מדוע לפנות אלינו

בראש משרדנו עומד שמואל קשת אשר לו רקורד מרשים בתחום דיני התעבורה, אותו צבר בעת ששימשה כתובעת תעבורה בכיר בצבא. לאור ניסיונו זה מסוגל עו”ד שמואל קשת להבין טוב יותר את הצד התובע, ולהיכנס לנעליו. עו”ד קשת טיפל בעבר במאות תיקי תאונות דרכים, לרבות תאונות דרכים עם נפגעים קשים ואף תאונות דרכים קטלניות שגרמו למותו של אדם. אישום בגרימת תאונות דרכים אינו דבר של מה בכך ובמידה שהואשמת או היית מעורב בתאונה וזומנת לחקירה במשטרה, כדאי לפנות אליו במהרה עוד לפני החקירה במשטרה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *