מהו קיצור פסילת רישיון מנהלית?

נהגים המואשמים בגין נהיגה בשכרות עלולים למצוא עצמם במצב עגום בו רישיונם נשלל בפסילה מנהלית. אולם, ישנם מקרים בהם פניה לבית המשפט עשויה להוביל לקיצור פסילת רישיון מנהלית. יש לזכור, כי הפסילה המנהלית אינה סנקציה עונשית שכן הנהג טרם הורשע בדין והוא נהנה מ”חזקת החפות”. על כן, מטרתה העיקרית של הפסילה המנהלית היא להגן על הציבור מנהיגה מסוכנת של נהגים בהם יש סיבה לחשוד שביצעו עבירות תנועה חמורות ומסוכנות. בנסיבות העניין, קיצור כאמור יכול להתבצע במידה שביהמ”ש יגיע למסקנה, כי ישנה בעייתיות בראיות התביעה והמשטרה להוכחת האשמה לדוגמה, במקרה של נהג שהואשם בנהיגה בשכרות עקב סירובו לבצע בדיקת נשיפה לגילוי שכרות. בדיעבד, התברר כי הנהג לא סירב לבצע את הבדיקה אלה לא היה יכול לבצעה מחמת התקף אסטמה באותה העת, וביקש מהשוטר כי יאפשר לו לעשות בדיקת דם על מנת להוכיח שאינו שיכור. בנסיבות העניין, על אף שהשוטר רשם בדוח כי הנאשם סירב לבצע את הבדיקה, בחרה השופטת בדרך של קיצור שלילה/פסילה של רישיון הנהיגה.

רישיונך נפסל מנהלית – כיצד משרדנו עשוי לסייע?

במידה ורישיונך נשלל בפסילה מנהלית, מומלץ לפנות לעו”ד לתעבורה המומחה בתחום, שעשוי לסייע בדבר קיצור פסילת רישיון מנהלית. למשרדנו, ניסיון רב בטיפול במקרים של שלילה מנהלית בפרט ודיני תעבורה בכלל. חשוב לציין, כי במידה ורישיונך נשלל בפסילה מנהלית, אין הדבר מהווה כסוף פסוק ופעמים רבות משרדנו יוכל להביא לידי קיצור שלילה/פסילה של רישיונכם או אף לביטול רוע הגזירה.

מדוע כדאי לפנות אל משרדנו

בראש משרדנו עומד עו”ד שמואל קשת, אשר לו ניסיון רב בכל הקשור בנושא קיצור פסילת רישיון מנהלית. עו”ד קשת, מטפל בלקוחותיו במסירות, ועושה ככל יכולתו לסייע ללקוחות לפתור את מצוקתם המשפטית. לכן, במקרה עגום כגון פסילה מנהלית של רישיונכם, אין מקום להתלבטות, משרדה של עו”ד קשת, עורכי דין, הינו המקום המתאים לפתור את הבעיה ולפעול במרץ בנושא קיצור שלילה/פסילה של רישיונכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *