מהי צבירת נקודות רישוי

רובם המכריע של עבירות התנועה בישראל עלולות לגרור, עם הפרתן, צבירת נקודות רישוי. דבר זה יכול לגרום לאי נוחות רבה בדמות קורסי נהיגה מונעת, מבחן מעשי חוזר בנהיגה ואף לשלילת הרישיון. כמותן של אותן נקודות נהיגה, תקבע בהתאם לסוג העבירה שביצע הנהג וחומרתה.

נקודות הרישוי נצברות במשך תקופת שעומדת לרוב על שנתיים (אך יכולה גם להיות ארבע שנים). ככל שנהג צובר יותר נקודות, כך אמצעי התיקון בהן נוקט משרד הרישוי מחריפים: עם צבירת 12 נקודות רישוי יחויב הנהג בקורס בסיסי לנהיגה נכונה; עם צבירת 24 נקודות רישוי יחויב הנהג בקורס נהיגה נכונה ייעודי; עם צבירת 36 נקודות רישוי יחויב הנהג בפסילת רישיון למשך שלושה חודשים ובמבחן עיוני (תאוריה) לצורך החזרת הרישיון.

צבירת נקודות נהיגה – כיצד משרדנו עשוי לסייע

במידה והחלו להצטבר לחובתך נקודות נהיגה, מומלץ להתייעץ עם עורך דין לתעבורה המומחה בתחום. למשרדנו, ניסיון רב שנים בכל הקשור בנושא צבירת נקודות רישוי בפרט ודיני התעבורה בכלל. משרדה של עוה”ד שמואל קשת, עורכי דין, יעניק לך יעוץ מעולה בכל הנוגע לנקודות הנהיגה שצברת וכן, את הדרך הטובה ביותר להתמודדות עם הבעיה בכדי להימנע מסנקציות ועוגמת נפש מיותרים.

מדוע כדאי לפנות אל משרדנו

בראש משרדנו עומד כאמור עו”ד שמואל קשת, חבר לשכת עורכי הדין בישראל, אשר לו ניסיון רב בכל הנוגע בנושא צבירת נקודות רישוי. עו”ד שמואל קשת מטפל בלקוחותיו במסירות, ועושה ככל יכולתו בכדי לסייע ללקוחותיו לפתור את מצוקתם המשפטית. לכן, במקרה כמו הסתבכות בצבירת נקודות נהיגה אין מקום רב להתמהמהות, משרד של עו”ד שמואל קשת, בשיתוף עורכי דין, הינו המקום המתאים לפתור את הבעיה ולפתוח דף חדש.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *