לעיתים תכופות כלי הרכב הפרטי כבר אינו משמש רק למותרות. מעבר להרגל הניידות אנשים רבים עושים שימוש ברכבם לצרכי פרנסה. כך או כך, פסילת רישיון היא תמיד אקט המלווה בעגמת נפש רבה. פסילת רישיון עלולה לחול על נהגים שביצעו עבירות שונות וחמורות הקבועות בפקודת התעבורה, לדוגמה: על פי חוק נהיגה בשכרות אסורה כמו גם שימוש ברכב ללא רשות, מעורבות בתאונת דרכים המצדיקה שלילה על פי דין ועוד ועוד.

לקצין משטרה, לבית המשפט ולמשרד הרישוי הסמכות לפסול רישיון נהיגה בהתאם לנסיבות העניין. קצין משטרה רשאי ליטול רישיונו של נהג לתקופות שונות אם השתכנע כי אותו נהג ביצע עבירה חמורה שבגינה יוגש נגדו כתב אישום. בית המשפט רשאי להטיל פסילה על נהג חשוד כאמצעי להגן על הציבור עד לבירור אשמתו של הנהג בביצוע העבירה, או כסנקציה להענשת הנהג לאחר שהורשע בביצוע העבירות. משרד הרישוי רשאי לפסול רישיון נהיגה עקב צבירת נקודות רישוי או לאור אי-כשירות רפואית לנהיגה, בהתאם להמלצת המכון הרפואי לבטיחות בדרכים. חשוב לזכור כי פסילת רישיון אינה נעימה, אך לעיתים ניתן לשנות את הגזרה על ידי קיצור תקופת הפסילה או ביטולה כליל. פנייה אל עורך דין לתעבורה עשויה לסייע בכך רבות.

רישיונך נפסל – כיצד משרדנו עשוי לסייע בידך?

פנייה למשרדנו עשויה לשנות באופן דרמטי את תוצאת ההליך המשפטי, בין אם זה על ידי הגשת בקשה לביטול תקופת הפסילה או לקיצורה. על פי חוק נהיגה בשכרות תוביל לפסילת רישיונכם באופן מיידי. למשרד ניסיון, ידע וכלים משפטיים רבים בתחום התעבורה בכלל ושל פסילת רישיון בפרט, המאפשרים לו לתת לכם את הסיוע היעיל ביותר לבעייתכם. משרדנו לא יהסס להפעיל את כל יכולותיו המשפטיות על מנת לשמור על רישיון הנהיגה שלכם מפסילה ולמנוע מכם מעגמת נפש מיותרת לעיתים.

מדוע לפנות אלינו?

בראש משרדנו עומד עורך הדין הוותיק שמואל קשת, מומחה בדיני תעבורה על שלל חלקיהם ובעבירות חוק נהיגה בשכרות, אי מתן זכות קדימה, מעבר באור אדום ועוד. פניה אל עו”ד שמואל קשת, עורכי דין, עשויה להתגלות כמשתלמת ביותר, שכן עוה”ד יפעל בכל מאודה לשמירה על רישיונות לקוחותיו אשר תמנע עגמת נפש הנגרמת לעיתים עקב פסילת רישיון. לכן, במידה ורישיונכם נפסל או עומד להיפסל לא כדאי להישאר אדישים, עורך הדין שמואל קשת עשוי להפוך את הקערה על פיה ולפתור את בעיותיכם המשפטיות על הצד הטוב ביותר בעזרת ניסיונו העשיר והידע המשפטי הרב אותם צבר במהלך השנים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *