במידה שהיה לשוטר יסוד סביר להניח כי נהג עבר עבירה המנויה בתוספת הרביעית לפקודה או כי בשל עבירה שעבר אירעה תאונת דרכים שבה נהרג אדם או נחבל או ניזוק רכוש, רשאי השוטר לדרוש מהנהג להתלוות אליו אל קצין משטרה לצורך שימוע במקום או ליטול ממנו את רישיון הנהיגה שלו עד לקיום שימוע מאוחר יותר, קרי פסילה לפני משפט. לאחר השימוע, יחליט קצין המשטרה האם לשלול את רישיונו של הנהג – זוהי מוגדרת פסילת רישיון מנהלית, כלומר פסילה לפני משפט. מדובר בסמכותו של קצין משטרה להטיל פסילת רישיון נהיגה בסמוך לביצוע עבירה חמורה ובכך לשלול רישיון ללא משפט. עו”ד לתעבורה יוכל לעזור לכם עם פסילה לפני משפט על ידי מתן ייעוץ לפני השימוע. אם החליט קצין המשטרה להתלות את רישיון הנהיגה, יכול עו”ד לתעבורה להגיש בקשה לבית המשפט לצורך קיצור פסילה מנהלית.

לאחר שחלפה תקופת הפסילה המנהלית, קרי פסילה לפני משפט, שקצין משטרה רשאי להטיל, יכולה התביעה המשטרתית להגיש בקשה לבית המשפט להאריך את משך זמן הפסילה, עד לתום ההליכים המשפטיים. הדבר נעשה כשמדובר בחשד לביצוע עבירת תנועה חמורות במיוחד או כשמדובר בחשוד שיש לו עבירות קודמות רבות. המשמעות היא שנהג יכול להיות בשלילה ללא משפט במשך חודשים רבים ולבסוף לצאת זכאי במשפט. משכך חשוב מאוד להיעזר בעורך דין לתעבורה שיכול לייצג את הנהג בבקשת התביעה לשלילת רישיון לפני משפט.

אתם מעוניינים בקיצור פסילת רישיון – כיצד משרדנו עשוי לסייע?

במידה שקצין משטרה הטיל עליכם פסילה ללא משפט או שהוגשה בקשה להארכת הפסילה עד לתום ההליכים המשפטיים בעניינכם וברצונכם לקצר הפסילה, עו”ד לתעבורה יוכל לעזור לכם. מומלץ לפנות אלינו, למשרדנו ניסיון רב בנושא של קיצור פסילת רישיון בפרט ודיני תעבורה בכלל, וכן בהתמודדות עם תביעות תעבורה רבות בהצלחה.

מדוע לפנות אלינו?

בראש משרדנו עומד עורך הדין שמואל קשת, עו”ד לתעבורה. לעו”ד שמואל קשת ניסיון רב בתחום התעבורה על כל גווניו, ובתחום של פסילה לפני משפט. לעו”ד שמואל קשת, עו”ד לתעבורה, עורכי דין, ניסיון רב בליטיגציה, כלומר הופעות וייצוג לקוחותיו בבית המשפט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *