מהו עיכוב ביצוע פסילה

כאשר במסגרת גזר הדין מוטל עונש פסילת רישיון נהיגה יכול הנאשם להגיש בקשה לשם עיכוב ביצוע פסילה או דחיית מועד ביצוע העונש. בקשה זו תוגש במקרים בהם פסילת רישיון הנהיגה בעיתוי הספציפי פוגעת בנהג פגיעה משמעותית (פגיעה בפרנסתו בשל הפסקת עבודתו כנהג ללא התראה, פגיעה בתלויים בו לצורך הסעה לטיפולים רפואיים וכו’). בקשה זו בדרך כלל מוגשת כשניתן גזר דין בהיעדר הנאשם, אך יתכנו מקרים בהם הבקשה תוגש גם אם הנאשם נכח בדיון. במידה שבית המשפט ייעתר לבקשה ויעכב את פסילת רישיון הנהיגה, יוחזר למבקש רישיונו ויובהר לו כי עם פקיעת העיכוב עליו יהיה להפקיד את רישיונו בשנית לצורך תחילת ריצוי עונשו.

ברצונכם לעכב פסילה – איך משרדנו יכול לעזור לכם?

משרדנו יפתור את בעיותיכם המשפטיות בתחום התעבורה בכלל, ובנושא של עיכוב ביצוע פסילה בפרט. משרדנו מתמחה בתחום של עיכוב עונש פסילת רישיון מנהלית ויוכל לתת לכם מענה לכל בעיה הקשורה בנושא. נוסף על כך, למשרד ניסיון וידע רב בכל הקשור בנושא של פסילת רישיון. לכן, במידה והנכם צריכים עורך דין בתחום של דיני תעבורה, משרדנו בהחלט יוכל לעזור בעניינכם.

למי כדאי לפנות?

עו"ד פלילי יודע לתת את הטיפול המשפטי הטוב, היעיל, והמקצועי ביותר תוך ליווי הלקוח צעד אחר צעד, מתחילת המקרה, דרך דיוני בית דין לתעבורה במידת הצורך, ועד לסיומו. הפנייה לעו"ד תעבורה מקצועי ומנוסה יכולה להוות את ההבדל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *