צבירת נקודות רישוי על הפרת עבירות תנועה יכולה לגרור הטלת “אמצעי תיקון” בדמות קורסי נהיגה מונעת, מבחן מעשי חוזר בנהיגה ואף לשלילת הרישיון. סך התקופה הכוללת למניין וסיכום מספר הנקודות שנצברו לחובת הנהג וקביעת סוג אמצעי התיקון בהתאם עומד ברגיל על שנתיים, אלא אם הנהג צבר 22 נקודות או יותר ואז תקופת הצבירה תעמוד על ארבע שנים. סוגי העבירות השונים קובעים את הניקוד הנצבר לחובת הנהג, לדוגמה חציית צומת באור אדום מחייב ב-10 נקודות רישוי, אי חגירת חגורת בטיחות יחייב ב-4 נקודות רישוי, דו”ח בגין שימוש בטלפון נייד יחייב ב-6 נקודות רישוי ועוד. עורך דין לתעבורה יוכל במקרה כזה להועיל רבות.

צבירת נקודות נהיגה – כיצד משרדנו עשוי לסייע

לצבירת נקודות רישוי יכולה להתלוות אי נוחות ואי נעימות גדולה, על כן כבר מהנקודות הראשונות מומלץ לפנות אל משרדו של עורך דין לתעבורה, זאת הדרך הטובה ביותר להתמודדות עם הבעיה בכדי להימנע מעוגמת נפש מיותרת ומסנקציות מחמירות. משרדנו יוכל להועיל לך רבות בכך, מפני שלמשרדנו ניסיון רב שנים בכל הקשור בנושא של צבירת נקודות רישוי בפרט ודיני התעבורה בכלל. משרדו של עורך דין שמואל קשת יעניק לך יעוץ מעולה בכל הנוגע לנקודות הנהיגה שנצברו לחובתך.

מדוע כדאי לפנות אל משרדנו

במקרה של הסתבכות בצבירת נקודות נהיגה אין מקום רב להתמהמהות, משרדו של עו”ד שמואל קשת, בשיתוף עורכי דין, הוא המקום שיציע לך פיתרון לבעיה. עו”ד שמואל קשת מטפל בלקוחותיו במסירות ובתשומת לב מיוחדת לכל פרט, ועושה ככל יכולתו בכדי לסייע ללקוחותיו לפתור את מצוקתם המשפטית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *