מה הן נקודות נהיגה?

נקודות נהיגה הן נקודות רישוי הנזקפות לחובתו של נהג עם תשלום דוח תנועה או עם הרשעה על ידי בית משפט בביצוע עבירת תנועה. לכל עבירה קיים ניקוד שונה, בהתאם לחומרתה. לדוגמה: דוח על גרירת רכב שלא בבטיחות או דוח על נהיגה על מדרכה שלא לשם חצייתה, מזכה בשתי נקודות. הפרעה או עיכוב תנועה או כניסת רכב מסחרי לצומת שלא מהנתיב הימני, מזכה בארבע נקודות, וגרימת מוות ברשלנות עשר נקודות. הצטברות של נקודות מחייבת את הנהג בביצוע “אמצעי תיקון” מטעם משרד הרישוי, כתנאי להמשך נהיגה. למשל אם צברת 12 נקודות יהיה עליך לעבור קורס בסיסי בנהיגה ומבחן ; אם צברת 36 נקודות רישיונך ישלל למשך שלושה חודשיים שבסופם, כדי לקבל חזרה את הרישיון, תחויב לעבור מבחן מחדש. במקרים של צבירת נקודות נהיגה רבות בפרק זמן קצר, רשאי משרד הרישוי לפסול את רישיונך לתקופות ארוכות במיוחד, ואף לצמיתות.

במה יכול משרדנו להועיל לכם אם קיבלתם נקודות נהיגה?

במידה שנתבקשת לבצע אמצעי תיקון עקב צבירת נקודות רישוי, ובייחוד אם מדובר בפסילת רישיון נהיגה, מומלץ לפנות לעו”ד לתעבורה המומחה בתחום, שעשוי לסייע בדבר ולהפחית את תקופת הפסילה או לבטלה כליל. למשרדנו, ניסיון רב בטיפול במקרים של נקודות נהיגה בפרט ודיני תעבורה בכלל. חשוב לציין, כי במידה ונצטברו נקודות רישוי לרעתך, אין הדבר מהווה סוף פסוק ופעמים רבות משרדנו יוכל להביא לידי מחיקתן או הפחתתן.

מדוע כדאי לפנות אל משרדנו

בראש משרדנו עומד עו”ד שמואל קשת, אשר לו ניסיון רב בכל הקשור בנושא מחיקת נקודות נהיגה או הפחתתן. עו”ד קשת, מטפל בלקוחותיו במסירות, ועושה ככל יכולתו לסייע ללקוחות לפתור את מצוקתם המשפטית. לכן, במקרה עגום בו קיבלתם הודעה על פסילת רישיון עקב נקודות רישוי, אין מקום להתלבטות, משרדו של עו”ד קשת הוא המקום לבחון אפשרות הפחתתן או מחיקתן של נקודות רישוי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *