מהי נהיגה ללא רישיון?

כלל ידוע הוא שבמדינת ישראל אסורה הנהיגה ברכב מנועי, כפי שהינו מוגדר בחוק, ללא רישיון נהיגה תקף ומהסוג המתאים. נהיגה ללא רישיון נחשבת לעבירה חמורה ביותר, הטומנת בחובה ענישה מחמירה בדמות שלילת הרישיון לכל הדרגות ושלילת הרישיון מיום הוצאתו במידה שאינו קיים עדיין, ואף גרוע מכך, עונש מאסר לתקופה של עד שנתיים. נהיגה ללא רישיון מתרחשת, כאשר אדם שמעולם לא עבר את מבחני משרד התחבורה להוצאת רישיון, או שבעבר היה בעל רישיון נהיגה אשר בוטל, נוהג ברכב. נהיגה ברכב תחשב לעבירה אף אם נהג הרכב מחזיק ברישיון נהיגה אך הוא לא בתוקף או שסיווגו אינו מתאים לסוג הרכב. גם עולים חדשים, השוהים בארץ מעל התקופה הקבועה בחוק, שלא המירו את רישיונם ונוהגים בהסתמך על רישיון הנהיגה הזר נחשבים למבצעים עבירה. במידה ונתפסתם נוהגים ללא רישיון, מומלץ לאתר עורך דין לתעבורה מומחה, על מנת שייתן מענה מקצועי לבעיה.

הואשמת בנהיגה ללא רישיון, כיצד משרדנו יכול לסייע?

במידה והואשמת בנהיגה ללא רישיון פנה במהירות אל עורך דין לתעבורה מקצועי. משרדנו הינו משרד בוטיק, המתמחה במיוחד בנושא דיני תעבורה ואף, כמובן בנושא נהיגה ללא רישיון. משרדנו יפעל בכל מאודו ובסיוע ניסיונו והכלים המשפטיים הרבים העומדים לרשותו, בכדי למנוע את שלילת רישיונכם. בנוסף, ישנם מקרים הכוללים דרישה של המשטרה להטלת עונש מאסר לנהג. למשרדנו כלים אשר עשויים לעזור לנאשם לזכות בחירותו.

מדוע לפנות אלינו

בראש המשרד עומד עורך הדין שמואל קשת, לו ניסיון עשיר בניהול תיקים מורכבים בתחום הנהיגה ללא רישיון, מתוקף היותו מומחה בנושא  זה בפרט, ובכל הנוגע בדבר דיני התעבורה בכלל. עובדה זו מעניקה לעורך הדין קשת ראיה רב מערכתית של התחום, ובנוסף לאור ניסיונו זה מסוגל עו”ד שמואל קשת להבין טוב יותר את הצד התובע, ולהיכנס לנעליו. לכן, במידה והואשמת בנהיגה ללא רישיון או בעבור נהיגה בפסילה כדאי לחפש עורך דין לתעבורה מומחה. פנה עוד היום לעורך הדין שמואל קשת כדי שיעזור לך לפתור את הבעיה ולהמשיך בחייך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *