מהו תחום נהיגה בשכרות

כיום, כפי שניתן לראות עולה וגואה תופעת נהיגה בשכרות במחוזות המדינה, מה שגורם להחמרה רבה של בתי המשפט לתעבורה בענישה, וכן לאכיפה חסרת פשרות של המשטרה. אדם שנמצא שיכור לכאורה, עלול לאבד את רישיונו לתקופה של 30 יום בשלילה מנהלתית, וזאת לפני שנערך משפט בעניינו. אדם שהורשע בעבירת נהיגה בשכרות, צפוי לעונש פסילה בפועל של רישיון נהיגתו לתקופה של שנתיים לכל הפחות ולעיתים גם למאסר בפועל (תלוי בכמות האלכוהול בגופו), אף אם זו לו הרשעה ראשונה בחייו. בנוסף, במידה והורשע פעם נוספת, הוא צפוי לעונשים כבדים אף יותר כולל: מאסר בפועל לתקופה ממושכת, שלילה ל-4 שנים ועוד מיני סנקציות שונות.

נתפסת נוהג בשכרות- כיצד משרדנו יכול לסייע

ראשית יצוין, כי אדם אשר נתפס נוהג בשכרות, מומלץ ביותר כי יפנה אל עורך דין נהיגה בשכרות המומחה בדיני תעבורה בכלל, ובנהיגה בשכרות בפרט.
משרדנו מתמחה בתחום נהיגה בשכרות ויוכל לתת לכם מענה לכל בעיה הקשורה בנושא, אם זה תקיפת מכשיר המדידה והבדיקה שקבעו את שכרותכם כגון בדיקת ינשוף, וכלה בחקירת השוטר שעצר אתכם בכביש. בנוסף, למשרד ניסיון וידע רב בכל הקשור בפסיקה המתחדשת בתחום הנהיגה בשכרות. לכן, במידה והנכם צריכים עורך דין נהיגה בשכרות משרדנו, בהחלט יוכל לעזור בעניינכם.

מדוע כדאי לפנות אל משרדנו

בראש משרדנו עומד עו”ד שמואל קשת, אשר לו ניסיון רב בכל הקשור בנהיגה בשכרות. יצוין, כי לא כל עורך דין מוכשר לטפל בסוגיית נהיגה בשכרות. בהמשך לכך, אין זה מומלץ אף לגשת לכל עורך דין לתעבורה, אלה רק אל עורך דין נהיגה בשכרות המתמחה ומקצועי בתחום, עורך הדין שמואל קשת הינו כזה. עו”ד שמואל קשת מטפל בלקוחותיו במסירות, ועושה ככל יכולתה לסייע ללקוחות לפתור את מצוקתם המשפטית. לכן, במקרה גורלי כמו הסתבכות בנהיגה בשכרות אין מקום רב להתלבטות, ומשרדו של עו”ד שמואל קשת הינו המקום המתאים לפתור את הבעיה, ולהתחיל לנשום לרווחה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *