תאונת דרכים הינה תאונה שבה מעורב כלי רכב מנועי אחד או יותר, שנועד לנסיעה על דרך סלולה או דרך עפר. על פי נתוני ארגון הבריאות העולמי, 1.2 מיליון אנשים נהרגים בכל שנה בתאונות הדרכים וכ-20 עד 30 מיליון נפצעים בכל שנה ברחבי העולם. תאונות דרכים נגרמות בשל משולש של גורמים: הגורם האנושי, הגורם התשתיתי וכן הגורם המכאני. עקב הלחצים המופעלים על גורמי אכיפת החוק, לא אחת קורה שמאשימים את הגורם האנושי מבלי להתייחס כלל ליתר הגורמים. התוצאה היא הגשת כתב אישום כנגד נהג בגין גרימה לתאונת דרכים, כאשר כלל לא בטוח שהיה בידי הנהג האפשרות למנוע את התאונה בנסיבות העניין, עקב תנאי הדרך או תקלה לא צפויה שארעה במכונית. במידה שהייתם מעורבים בתאונת דרכים, כדאי לכם לפנות באופן מיידי לשירותיו של עו”ד תעבורה, עוד בטרם חקירתכם במשטרה.

נקלעתם לתאונת דרכים – איך משרדנו יכול לעזור לכם?

במשרדנו תמצאו עו”ד תעבורה מקצועי, שיודא כי זכויותיכם נשמרים ויפתור את בעיותיכם המשפטיות בתחום תאונות דרכים. עו”ד תעבורה ידע לתקוף מיד את הגורם מהזוית הנכונה ולהקל על תהליכים משפטיים שונים שנגזרים מכך, בין אם על ידי סגירת התיק, המרת סעיף האישום לעבירה קלה יותר, או הגעה להסדר טיעון עם עונש מקל.

למה כדאי לפנות אלינו

עו”ד תעבורה שמואל קשת יודעת לתת את הטיפול המשפטי הטוב, היעיל והמקצועי ביותר תוך ליווי הלקוח צעד אחר צעד, מתחילת המקרה, דרך דיוני בית דין לתעבורה במידת הצורך, ועד לסיומו. לעורך הדין שמואל קשת, החברה בלשכת עורכי הדין בישראל, ניסיון רב בתחום התעבורה, מה שהופך אותה למיומנת ומקצועית ביותר בתחום של תאונות דרכים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *