תקנות חדשות קובעות כי אם נרשמו לחובתך 72 נקודות נהיגה או יותר, יישלל רישיונך ל-9 חודשים, והוא יחודש רק לאחר שתעמוד בבדיקות רפואיות של המכון הרפואי לבטיחות בדרכים (מרב”ד) וכן במבחן עיוני (תיאוריה) ומעשי (טסט). עד כה נהג שנרשמו לחובתו 36 נקודות נהיגה ויותר רישיונו נפסל לתקופה של שלושה חודשים והוא נדרש לבצע מבחן עיוני בלבד, כתנאי לקבלת רישיון הנהיגה. התקנה החדשה קובעת עוד כי נהג שנרשמו לחובתו פעמיים 36 נקודות במשך שש שנים רישיונו יישלל לתקופה של תשעה חודשים והוא יחודש רק לאחר שיעמוד בבדיקות רפואיות של המרב”ד ובמבחן מעשי.

במה יכול משרדנו להועיל לכם אם קיבלתם נקודות נהיגה?

במידה שנתבקשת לבצע בדיקות רפואיות של המכון הרפואי לבטיחות בדרכים, ויתירה מכך, לעשות אמצעי תיקון עקב צבירת נקודות נהיגה, ובייחוד אם מדובר בפסילת רישיון נהיגה, מומלץ לפנות לעו”ד לתעבורה המומחה בתחום, שעשוי לסייע בדבר ולהפחית את תקופת הפסילה או לבטלה כליל.

מדוע כדאי לפנות אל משרדנו

בראש משרדנו עומד עו”ד שמואל קשת, אשר לו ניסיון רב בכל הקשור בבדיקות של המכון הרפואי לבטיחות בדרכים, ובכל הקשור בנושא של מחיקת נקודות נהיגה או הפחתתן. עו”ד שמואל קשת, מטפל בלקוחותיו במסירות, ועושה ככל יכולתו לסייע ללקוחות לפתור את מצוקתם המשפטית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *