נקודות נהיגה הן נקודות רישוי הנזקפות לחובתו של נהג עם תשלום דוח תנועה או עם הרשעה על ידי בית משפט בביצוע עבירת תנועה. : אם צבירת נקודות רישוי לחובת הנהג עומדת על 12, חובה עליו לעבור הדרכה בנהיגה נכונה; בתום ההדרכה הנקודות ישארו, ורק לאחר שיחלפו שנתיים, ובתנאי שהנהג לא צבר נקודות נוספות במהלך השנתיים, הנקודות יפסיקו להימנות בספירה; אם הנהג כשל והורשע שוב בעבירות תנועה כך שצבר 22 נקודות במהלך השנתיים הללו – תקופת הצבירה תוארך לארבע שנים; אם יירשמו לחובת הנהג 24 נקודות או יותר רשות הרישוי תזמין את הנהג לקורס ייעודי (השונה מהקורס הבסיסי) בנהיגה נכונה. אם הנהג צבר 36 נקודות משרד הרישוי ישלול את רישיונו למשך 3 חודשים – אלו הם רק חלק מהדוגמאות של סנקציות המוטלות עקב נקודות נהיגה. במקרים חריגים של צבירת מספר רב של נקודות, משרד הרישוי רשאי לשלול לנהג את רישיון הנהיגה שלו למספר שנים ואף לצמיתות.

במה יכול משרדנו להועיל לכם אם קיבלתם נקודות נהיגה?

במידה שנתבקשת לבצע אמצעי תיקון עקב צבירת נקודות רישוי, ובייחוד אם מדובר בפסילת רישיון נהיגה, מומלץ לפנות לעו”ד לתעבורה המומחה בתחום של דיני תעבורה. חשוב לציין, כי במידה ונצטברו נקודות רישוי לרעתך, אין הדבר מהווה סוף פסוק ופעמים רבות משרדנו יוכל להביא לידי מחיקתן או הפחתתן. למשרדנו ניסיון רב בטיפול במקרים של נקודות נהיגה בפרט ודיני תעבורה בכלל.

מדוע כדאי לפנות אל משרדנו

שמואל קשת העומד בראש משרדנו בעל ניסיון רב בכל הקשור בנושא של צבירת נקודות רישוי ומחיקת נקודות נהיגה או הפחתתן. לכן, במקרה עגום בו קיבלתם הודעה על פסילת רישיון עקב נקודות רישוי, אין מקום להתלבטות, משרדו של עו”ד קשת הוא המקום לבחון אפשרות הפחתתן או מחיקתן. מסירותו של עו”ד קשת ללקוחותיו, הופכת את עבודתו לאישית והוא עושה כמיטב יכולתו לסייע ללקוחות לפתור את מצוקתם המשפטית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *