במציאות שבה רישיון הנהיגה משמש לעבודה או לנסיעות הכרחיות, לא אחת קורה שנהגים ממשיכים לנהוג בזמן פסילת רישיון. נהיגה בזמן פסילת רישיון היא עבירה שבית המשפט מתייחס אליה בחומרה רבה. לאור הסיכון הטמון בכך וגם בשל הפגנת זלזול בוטה בחוק – נהיגה בזמן פסילת רישיון היא עילה לענישה מחמירה. נהיגה בזמן פסילת רישיון גוררת אחריה עונשי מאסר בפועל, שלילת רישיון לתקופות ארוכות, קנסות כבדים – אלו הם רק חלק מהסנקציות שבית המשפט רשאי להטיל על הנהג שביצע עבירת נהיגה בפסילה. פסילת רישיון יכולה לנבוע מעונש שהוטל על ידי בית המשפט, מהחלטה של קצין משטרה לאחר ביצוע עבירה חמורה, מצבירת נקודות נהיגה במשרד הרישוי, או מהחלטת המכון הרפואי לבטיחות בדרכים.

נאשמתם בנהיגה בפסילה – כיצד משרדנו יכול לסייע בידך?

אם הסתבכתם בפסילת רישיון עקב נקודות נהיגה או במידה שנאשמתם בביצוע עבירת נהיגה בזמן פסילת רישיון, מומלץ לפנות אל עורך דין לתעבורה המומחה בתחום. למשרדנו ניסיון רב בשנים בטיפול במקרים של נהיגה בזמן פסילת רישיון בפרט וכן, בתחום דיני התעבורה בכלל. בנוסף, משרדנו ידאג להסביר לכם את תמונת המצב המשפטית לאשורה, וכיצד ניתן ומומלץ לפעול בעניינכם, בכל הנושא של נקודות נהיגה וגם של נהיגה בזמן פסילת רישיון. משרדנו יפעל ללא לאות על מנת לסייע במקרה מורכב זה, ולעזור לכם לשמור על רישיונכם.

מדוע לפנות אלינו?

בראש משרדנו עומדת עו”ד שמואל קשת, חבר לשכת עורכי הדין בישראל, וכן בעל התמקצעות רבת שנים בתחום דיני תעבורה וכל שכן, בכל הנוגע לנושא נהיגה בזמן פסילת רישיון או נקודות נהיגה. לכן, במידה שנאשמתם בביצוע נהיגה בזמן פסילת רישיון חשוב לא להזניח, פנו עוד היום לעורך הדין שמואל קשת לטיפול בנושא.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *