במכון הרפואי לבטיחות בדרכים (“מכון הארבעה”), עוברים נהגים בדיקות רפואיות ומבחנים פסיכולוגים שונים מטעם משרד הרישוי, שבוחנים את כשירותם הרפואית להמשיך להחזיק ברישיון נהיגה או להוציא רישיון נהיגה חדש. בסמכותו של המכון להמליץ למשרד הרישוי להורות על פסילת רישיון נהיגה של הנהג לצמיתות או לסרב להוציא לו רישיון נהיגה חדש, וכל זאת ללא כל החלטה של בית משפט. כאשר המכון הרפואי לבטיחות בדרכים ממליץ על שלילת רישיון נהיגה, רשאי המבקש להחזיק ברישיון להגיש בתוך 30 ימים ערר לוועדה היושבת בבית החולים תל השומר. בוועדה מכהנים שלושה רופאים. היה והשאירה וועדת הערר את המלצת המכון הרפואי לבטיחות בדרכים על כנה, ניתן לערער לבית המשפט המחוזי בתוך 10 ימים מנימוקים משפטיים בלבד.

הוזמנת לבדיקה במכון הרפואי – כיצד משרדנו עשוי לסייע

הזכות להגשת ערר על החלטת פסילת רישיון על ידי המכון הרפואי לבטיחות בדרכים הינה מוגבלת בזמן. על כן במידה שזומנתם לבדיקות רפואיות “במכון הארבעה” מומלץ ביותר להתייעץ עם עורך דין לתעבורה המומחה בנושא, עוד בתחילת הדרך. מומלץ לפנות אל משרדנו שלו ניסיון בנושא המכון הרפואי לבטיחות בדרכים, כמו גם בכל הקשור בפסילת רישיון. במשרדנו מכירים היטב את נוהלי ההתנהלות מול המכון הרפואי, ואת דרכי הפעולה המשפטיות להתמודדות עם החלטותיו.

מדוע כדאי לפנות אל משרדנו

עו”ד שמואל קשת מטפל בלקוחותיו במסירות, ועושה ככל יכולתו לסייע ללקוחות לפתור את מצוקתם המשפטית. במקרה בעל השלכות הרות גורל כגון פסילת רישיון על ידי המכון הרפואי לבטיחות בדרכים אין מקום רב להתלבטות, משרדו של עו”ד שמואל קשת הינו המקום המתאים לפתור את הבעיה, ולשמור על רישיון הנהיגה. עו”ד שמואל קשת הוא בעלת ניסיון רב בתחום התעבורה ומייעץ רבות בכל הקשור למכון הרפואי לבטיחות בדרכים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *