מהו המכון הרפואי לבטיחות בדרכים

לעיתים אנשים המעוניינים להוציא רישיון נהיגה או להמשיך ולהחזיק בו, נדרשים על ידי רשות הרישוי לעבור בדיקה בדבר כשירותם הרפואית לנהוג. מבדקים אלה מתבצעים על ידי המכון הרפואי לבטיחות בדרכים או בקיצור מרב”ד. במכון הרפואי, עוברים הנהגים בדיקות רפואיות ומבחנים פסיכולוגים שונים והכול בהתאם לסיבת הגעתם. בסמכותו של המכון לפסול את רישיונו של הנהג אף לצמיתות, וכל זאת ללא כל החלטה של בית משפט. במידה ששולל המכון הרפואי לבטיחות בדרכים רישיון, רשאי המבקש להחזיק ברישיון להגיש בתוך 30 ימים ערר לוועדה היושבת בבית החולים תל השומר. היה והשאירה וועדת הערר את החלטת המכון הרפואי על כנה, ניתן לערער לבית המשפט המחוזי בתוך 10 ימים, אך בנקודות משפטיות בלבד.

הוזמנת לבדיקה במכון הרפואי-כיצד משרדנו עשוי לסייע

במידה והנכם מזומנים לבדיקות רפואיות על ידי המרב”ד מומלץ ביותר להתייעץ עם עורך דין לתעבורה המומחה בנושא, עוד בתחילת הדרך. יצוין, שמועד הערעורים כאמור הינו מוגבל בזמן ובנוסף, לאחר בדיקה במכון לא נשלחת הודעה לנהג הנבדק. לכן, מומלץ לפנות אל משרדנו המומחה בנושא המכון הרפואי לבטיחות בדרכים והמכיר את נוהלי ההתנהלות מולו, ואת דרכי הפעולה המשפטיות להתמודדות עם החלטותיו. משרדנו, יעניק לכם את הייעוץ הטוב ביותר לקראת הוועדה הרפואית וכן, ייצגכם במקצועיות בבית המשפט המחוזי במקרה הצורך.

מדוע כדאי לפנות אל משרדנו

בראש משרדנו עומד עו”ד שמואל קשת, אשר לו ניסיון רב ומאחוריו תביעות תעבורה רבות בנושא המכון הרפואי לבטיחות בדרכים. עו”ד שמואל קשת מטפל בלקוחותיו במסירות, ועושה ככל יכולתו לסייע ללקוחות לפתור את מצוקתם המשפטית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *