דוח מהירות הוא דוח שניתן בגין עבירת מהירות מופרזת בתחום של דיני תעבורה. זימון לבית משפט (בשונה מהודעה לתשלום קנס) יינתן במקרים של חריגת מהירות העולה מ-30 קמ”ש מהמהירות המותרת בדרך עירונית ובמקרים של חריגת מהירות העולה מ-40 קמ”ש מהמהירות המותרת בדרך בין-עירונית. מדידת רכב החורג מהמהירות המותרת מהווה עילה למתן דוח מהירות. ישנם מספר מכשירים הנמצאים בשימוש רשויות המשטרה למדידת חריגת מהירות וזיהוי נהג אשר חרג מהמהירות המותרת, ביניהם מכשיר הדבורה, מצלמות הממא”ל, מכשיר הממל”ז, חלק מהמכשירים מופעלים על ידי שוטר וחלק מותקנים בצמתים באופן קבוע.

קיבלתם דוח מהירות – כיצד משרדנו יכול לסייע?

במידה שנתפסתם נוהגים מעל המהירות המותרת וקיבלתם דוח מהירות כדאי לכם לפנות למשרדנו. משרדנו ידאג לייצגכם, בין השאר על ידי וידוא שהשוטרים לא חרגו מההוראות המקצועיות של המשטרה ומהוראות היצרן לתפעול המכשיר, שעשויים להוות סיבה לבטל את הדוח או לגרום לזיכוי במשפט. למשרדנו ניסיון רב בדיני תעבורה או בתקנות התעבורה השונות לרבות טיפול במקרים של קבלת דוח מהירות. משרדנו מתמחה בתחום של דיני תעבורה בכלל, כמו גם נהיגה מעל המהירות וקבלת דוח מהירות בפרט, ויוכל לתת לכם מענה לכל בעיה הקשורה בנושא, אם זה על ידי תקיפת מכשירי המדידה ועד לחקירה נגדית אפקטיבית של השוטר שהפעיל אותו.

מדוע כדאי לפנות למשרדנו

שמואל קשת יכול לסייע לכם רבות בהקלת העונש או אפילו בביטול הדוח. ניסיונו הרב בטיפול בתחום דיני תעבורה בכלל, ועבירה על חוק המהירות, כמו גם קבלת דוח מהירות בפרט, מצטרף לתכונות הדיוק והקפדנות אותן הוא מעמיד לשירות לקוחותיו, כשהוא חותר להצלחה. הוא בקיא לעומק בחוקים, ובעל ידע רב שהצטבר בין השאר בעת שכיהן כתובע תעבורה בכיר בפרקליטות הצבאית של צה”ל. עו”ד שמואל קשת שעומד בראש משרדנו הוא בעל ותק וניסיון רב בתחום דיני תעבורה הכוללים בתוכם טיפול בדוח מהירות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *