משטרת ישראל החלה לעשות שימוש בשנים האחרונות במכשיר לבדיקת קיבולת אלכוהול בדם, בעזרת נשיפת אוויר אל תוך מפוח. מכשיר זה נקרא ינשוף, והבדיקה נקראת בדיקת ינשוף. על סמך הנתונים המתקבלים, שוטר מבסס אישום של נהיגה בשכרות או נהיגה תחת השפעת אלכוהול. לא אחת עלה, כי בדיקת ינשוף שבוצעה אינה מדויקת, עקב תפעול לקוי של השוטר בשטח, עקב תחזוק קלוקל של הינשוף בשוטף או עקב אי כיול המכשיר. לכן אם נחשדתם בעבירה של נהיגה בשכרות או בעבירה של נהיגה תחת השפעת אלכוהול, כדאי לכם לפנות לעזרתו של עורך דין לתעבורה

אי דיוקים בבדיקות ינשוף – כיצד משרדנו יכול לסייע?

אם כן, כאמור, במידה ונעצרתם על ידי שוטר ונערכה לכם בדיקת ינשוף בה נמצאתם אשמים בנהיגה בשכרות, פנייה למשרדנו יכולה לגרום למפנה דרמטי. בעזרת עורך דין לתעבורה במשרדנו ניתן יהיה למצוא את הפרצות או אי הדיוקים, שיקלו את ההאשמה ואולי אפילו יבטלו אותה כליל.

מדוע כדאי לפנות אל משרדנו

בראש משרדנו עומדת עורכת דין לתעבורה שמואל קשת שלו ניסיון רב בכל הקשור לבדיקה במכשיר ינשוף. עברו הצבאי של עו”ד קשת כתובעתתעבורה בכיר בפרקליטות הצבאית, הוא ערך מוסף חשוב להתנסותו הרבה בתחום. לכן, אם נמצאתם אשמים בעת בדיקת ינשוף, אל לכם להסס, פנו מיד לשמואל קשת כדי למזער את הנזקים ולהימנע מפסילת הרישיון לתקופה ארוכה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *