מהו אי מתן זכות קדימה?

בין התמרורים הידועים ביותר ניתן למצוא את תמרור ה”האט” וכן את תמרור ה”עצור” המפורסמים. המשותף לשני התמרורים, הינו שבהתקלות בהם, תוך כדי נסיעה, מוטלת החובה על הנהג בין היתר, לתת זכות קדימה לרכב, המגיעה לו לפי הדין, עד אשר יחלוף על פניו. יצוין, כי נהג המואשם בעבירת אי מתן זכות קדימה בצומת יאלץ להתמודד, כמו במקרי אישומי תעבורה מסוימים אחרים, עם זימון להתייצב בפני שופט ולתת את הדין בפניו. מטבע הדברים באם יורשע אותו נהג יהיה חשוף להטלת עונשים שונים על ידי השופט, כולל פסילת רישיון נהיגה, וכן יצבור נקודות רישוי שעשויות גם הן במקביל להוביל לפסילת רישונו על ידי משרד הרישוי.

נאשמתם באי מתן זכות קדימה כיצד משרדנו עשוי לסייע?

במידה והסתבכתם במקרה של אישום בדבר אי מתן זכות קדימה מומלץ ביותר לפנות לעו”ד המתמחה בתחום דיני תעבורה. למשרדנו, ניסיון רב בנושא מתן זכות קדימה בפרט ודיני התעבורה בכלל, וכן בהתמודדות עם תביעות תעבורה רבות בהצלחה. משרדנו לא יחסוך במאמצים על מנת לפעול לשמירה על רישיונכם במקרה של איום בפסילה, לייצגכם נאמנה בדיונים בבית המשפט במידת הצורך, וכן לתקוף את מהימנות השוטר אשר  זימן לדין לאחר שזיהה, לכאורה, את ביצוע העבירה.

מדוע לפנות אלינו?

בראש משרדנו עומדת עו"ד שמואל קשת. לעו”ד קשת ניסיון רב בתחום התעבורה על כל גווניו. עו”ד קשת שימש בנוסף, כתובע תעבורה בכיר בפרקליטות הצבאית, מה שנותן ערך מוסף חשוב לניסיונו הרב אף כעורך דין לתעבורה באזרחות. לעוה”ד שמואל קשת ניסיון רב בליטיגציה, כלומר הופעות וייצוג לקוחותיו בבית המשפט.

לכן, במידה ונקלעתם למקרה של אישום בדבר אי מתן זכות קדימה, אין מקום להתמהמה פנו בהקדם לעו"ד שמואל קשת בעל ניסיון בפתרון בעיות ומשברים מסוג זה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *