אמנם כיום המודעות גבוהה יותר, אך לא מעט נהגים מופתעים בעת קבלת זימונים לקורסים תיאורטיים או בגין פסילת רישיון על צבירת נקודות רישוי וחיוב בתיאוריה וטסט כתנאי לחידוש רישיון הנהיגה. לאחרונה, עקב רפורמה שעברה בדיני התעבורה, צבירת נקודות רישוי עשויה להוביל לפסילת רישיון נהיגה לצמיתות ואף לעונשי מאסר בפועל.

ישנן דרכים משפטיות להימנע מהטלת סנקציות עקב צבירת נקודות רישוי אולם רבים הם הנהגים הנזכרים לפנות לייעוץ משפטי כשמאוחר מידי, לאחר שכבר צברו נקודות נהיגה רבות והם מצויים בפני פסילה. על מנת להימנע ממצב זה, מומלץ לפנות לעורך דין לתעבורה מיד לאחר קבלת דוח תעבורה ובוודאי לפני שמשלמים אותו או שהזמן לשלמו חולף. אם קיבלת הודעה על פסילת רישיון עקב צבירת נקודות רישוי, מומלץ להיוועץ עם עו”ד לתעבורה מיד ולא לגשת למשרד הרישוי לבד שכן הדבר לעיתים רבות יחסום את הנהג מלטעון טענות בעתיד שראוי היה לטעון אותן אך הן לא נטענו מאחר שהנהג לא נועץ בעורך דין לתעבורה קודם לכן.

במה יכול משרדנו להועיל לכם אם קיבלתם נקודות נהיגה?

במידה שנתבקשת לבצע אמצעי תיקון עקב צבירת נקודות רישוי, ובייחוד אם מדובר בפסילת רישיון נהיגה, מומלץ לפנות לעו”ד לתעבורה המומחה בתחום של נקודות נהיגה. חשוב לציין, כי במידה שנצברו נקודות רישוי לחובתך, אין הדבר מהווה סוף פסוק ופעמים רבות משרדנו יוכל להביא לידי מחיקתן או הפחתתן. אך סיכויי ההצלחה תלויים רבות במהירות שבה פעלת. לא אחת קורה שפונים לעו”ד לתעבורה לאחר שחלף הזמן לפעול.

מדוע כדאי לפנות אל משרדנו

עברה הצבאי של עו”ד שמואל קשת העומד בראש משרדנו, כתובע תעבורה בכיר בפרקליטות הצבאית, מהווה ערך מוסף חשוב לניסיונו העשיר. שמואל קשת העומד בראש משרדנו בעל ניסיון רב בכל הקשור לתחום צבירת נקודות רישוי ומחיקת נקודות נהיגה או הפחתתן. לכן, במקרה עגום בו קיבלתם הודעה על פסילת רישיון עקב נקודות רישוי, אין מקום להתלבטות, משרדו של שמואל קשת הוא המקום לבחון אפשרות הפחתתן או מחיקתן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *